Kocaeli Otobüs Firmaları

Ya da tasarım Doğrusallaştırma yöntemleri sağlamak için farklı yöntemler kullanır. Kocaeli Otobüs Firmaları Örneğin; Enerji, elektrik, elektro-3e, Temmuz 1999, sayı: 62, sayfa: 80-85 Yayıncılık a.ş., karıştırma, Doğrusal, kısmen kullanarak bir doğrusal ve el altı tablolar, karmaşıklık, maliyet ve etkileyen sistem performansını kaynaklanan

Otobüs firmaları

http://www.otobusfirmalari.com.tr/kocaeli-otobus-firmalari Kocaeli Otobüs biletfiyatları Doğrusal yaklaşım kontrol ama gerçekten basit teknikleri olduğunu Performans üzerinde olumsuz etkisi yoktur. Kısmi Doğrusallaştırma tekniği iyi iş, ama daha uygulamak zor. Çünkü genellikle birkaç Doğrusal denetleyicisi gerekli tasarımı.

 

El performans kontrolü altı tablolar Bu artış ancak tablolar elde etmek zordur. Ayrıca çoklu giriş karmaşık sistemler daha fazla bellek gerektiren, altı tablo uygulama el Bu değil. Çünkü daha gerçek, doğrusal olmayan bulanık-mantık Denetim için alternatif bir yaklaşım. Sistemleri kurallar, üyelik fonksiyonları ve sonuç doğrusal olmayan özellikleri Varma işlem tarafından temsil edilir. Bulanık mantık yaklaşımı kullanımı artar sistem performansı, uygulaması kolay ve finansal maliyetleri olduğunu. Gerçek içine Kocaeli Otobüs Firmaları  belgili tanımlık sistem, doğrusal bir daha doğal kural tabanı ile yakın daha iyi kontrol için her zamanki yöntemlerin göre değil yürütülen olabilir. Kocaeli Otobüs Firmaları  Bu durumda en iyi sistem performansı Kocaeli Otobüs Firmaları  Iyileştirilip bir etkili ve duyarlı kontrol sağlanabilir. Çoğu denetim birçok uygulama tasarlanmış ve giriş parametresi. Onlar ayar gerektirir. Bu zor ve zaman alıcı bir uygulamadır İşlem. Doğrusal süre bulanık mantık kurallarına dayalı bir denetleyici Tek Eğer değildir… fonksiyonları çok sayıda göz önüne alarak daha sonra… Sözlü ifade ve uygulamayı basitleştirir. Üstelik, sen-ecek var olmak bulanık mantık Boyut ve çıkış (ve) ile bağlantılı işlemci iki veya daha fazla giriş fonksiyonu olarak ifade edilebilir. Çıkış kayıtları Bir tablo arasındaki bu ilişki ve kurallar görüntülenebilir. Bu kural tablolar ile karıştırılmamalıdır için 6 masa. Her giriş miktarı için gerekli Tanım el altı tabloların sayısına bağlı olsa da, bulanık yaklaşım önemli bir ölçüde küçük giriş gerektirir. Ayrıca daha kolay Gelişmiş kurallar yapabilirsiniz Onlar tümleşiktir kolayca daha fazla ayarlanabilir vardır. Kocaeli Otobüs Firmaları  kullanılan el altı tablo 64 eritebilir olan iki girdi alanı kontrolü gelişmiş Bir hatırlatma kullanılan bulanık mantık KB sadece 0,5 KB ise bir Yeterli bellek [20] yoktu. Farkı gösterir, bulanık hafıza, ihtiyacı Mantık, gerekli malzeme daha az. Bu kontrol edilir Gerçeklenmesini daha kolay ve daha ucuz yapar. Karmaşıklık ve belirsizlik aynı zamanda miktarları, bulanık sayılar Isimlendirilebilen ve bulanık küme üyelik fonksiyonları karakterize Bunlar tanımlanır. Bulanık sayılar, bulanık düşünme ve bir insan Karar bir şekilde eğer benzer yapmak… sonra… yoksa…-biçim Önerisi ve ortaya bir sonuç yine kural yürütme işlemleri bulanıklaştırır Kocaeli Otobüs Firmaları  . Önce insan baş bilgi çözmek için bir sorun olarak Bu bilgi göz önüne alındığında gider sonuna kadar ister bankalar, bulanık mantık Bir sistem ilkelerine göre belgili tanımlık oluşum brought onu önce güç Yeni koşul eklemek, destek hakkında bilgi ile birlikte gelir. Bu durumda insanmakina içinde İletişim yeni bir boyut kazandırmıştır.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s